Rüya TabirleriRüya Yorumları - U - Ü


UÇAK
Rüyada bir uçağa bindiğinizi görmek; sevdiğiniz insanlardan güzel haberler alacağınıza işarettir.

UÇMAK
Rüyada uçtuğunu görmek; bir yolculuğa çıkacağınıza yada mevki olarak yükseleceğinize işarettir.

UÇUK
Rüyada dudağınızın uçukladığını görmek; korku dolu endişeli anlar yaşayacağınıza işarettir.

UÇURTMA
Rüyada uçurtma uçurduğunuzu görmek; çok uzak bir yerden haber alacağınıza ve günlerinizi faydasız işlerle geçirmemeniz gerektiğine, bazı yorumculara göre ise; hile ile bir iş yada mevki sahibi olacağınıza işarettir.

UÇURUM
Rüyada çok derin bir uçurum görmek; bir dostunuzu kaybedeceğinize ve bir tehlike ile karşı karşıya geleceğinize, sıkıntı ve üzüntüye, bir uçurumdan yuvarlandığını görmek; iş hayatınızda büyük sorunlar yaşayacağınıza ayrıca evlilik hayatınızda da mutlu olamayacağınıza işarettir.

UĞULTU
Rüyada uğultulu sesler duymak; uzak bir yerden sizi düşündürecek bir haber alacağınıza işarettir.

UĞURLAMAK
Rüyada birini uğurladığını görmek; yakında bir misafirin geleceğine işarettir.

ULUMAK
Rüyada köpek uluması görmek; kötü haberler almaya işarettir.

UN
Rüyada un görmek; helal mal ve kazanca işarettir.

UR
Rüyada vücudunun herhangi bir yerinde ur çıktığını görmek; var olan dertlerinize yenilerinin ekleneceğine ve işlerinizin de bozulması ile sıkıntılı günler geçireceğinize işarettir.

USTURA
Rüyada ustura görmek; bir erkek çocuk sahibi olacağınıza ve size kötülük yapan bir yakınınıza hak ettiği cezayı vereceğinize, birini ustura işarettir.

ÜFLEMEK
Rüyada ateş yakmak için üflediğinizi görmek; karlı bir işe başlayacağınıza, rüyada yanan bir mumu vs. söndürdüğünü görmek; kendi hatanızdan dolayı çok büyük bir sıkıntıya düşeceğinize, birisinin yüzüne üflemek; üflediğiniz kişiyi bir işten dolayı aldatacağınıza, ellerini üfleyerek ısıtmaya çalışmak; vaktinizi boş ve faydasız işlerle geçireceğinize, birinin yüzüne üflediğini görmek; üfleyen kişiye dikkat etmek gerektiğine, bir kadının cinsel organına üflediğini görmek; bu kadınla bir ilişki yaşanacağına ve kadının hamile kalacağına işarettir.

ÜRKMEK
Rüyada ürktüğünü görmek; üzücü bir söz duymaya, bir düşmandan ürktüğünün görmek; düşmandan zarar göreceğinize, şeytandan ürktüğünüzü görmek; kötü yollara gireceğinize işarettir.

ÜRPERMEK
Rüyada vücudunuzun ürperdiğini görmek; kalbinizdeki merhamet hissinin artacağına ve düşkünlere yardımda bulunacağınıza, korkutucu bir şey görerek ürperdiğini görmek; bütün korkularınızın son bulacağına işarettir.

ÜTÜ
Rüyada ütü yaptığını görmek; yaptığınız işte büyük başarılar elde edeceğinize işarettir.

ÜTÜLEMEK
Rüyada deri, hayvan başı, vs. türü şeyleri ütülemek; borç, iftira sıkıntı, keder gibi şeylerin son bulacağına, bir davanız varsa beraat edeceğinize, hasta iseniz sağlığınıza kavuşacağınıza işarettir.

ÜVEY
Rüyada üvey evlat görmek; yakınlarınızdan birinin size ihanet ve nankörlük edeceğine işarettir.

ÜZÜM
Rüyada üzüm görmek; mevki ve paraya sahip olmaya, beyaz ve siyah üzüm görmek; kış mevsiminde ise belli bir mücadeleden sonra isteklerin gerçekleşmesine, üzüm asması; zengin olmaya işarettir.